Balkony i tarasy

Balkony i tarasy to nieodzowny element mieszkań i domów jednorodzinnych. W tym poście kilka słów na ten temat a także garść inspiracji.

Balkony w blokach

Praktycznie każde nowo powstające mieszkanie posiada balkon. Niektóre z nich posiadają dodatkowe zejście do przynależnego ogrodu. Takie opcje można spotkać chociażby u deweloperów z Lublina. Inni oferują balkony przeszklone- szerokie, mieszczące stół i krzesła, z których rozciąga się wspaniały widok.

Niektórzy deweloperzy chcąc przyciągnąć klientów oferują także tarasy na dachach budynków. Najczęściej posiadają one wyjście z mieszkań z najwyższych pięter i oczywiście trzeba za nie dodatkowo zapłacić. Jednak cieszą się duża popularnością i znikają z rynku z mgnieniu oka. Kilka pomysłów na balustrady balkonowe- poniżej.

balkon 2 balkon 3 balkon 4 balkon 5 balkon 6 balkon1

Tarasy w domach

A co powiedzieć o tarasach w domach jednorodzinnych? Cóż, o ich kształcie, wyglądzie i rozmiarze najczęściej decydujemy sami, kiedy wybieramy projekt domu. Mamy do wyboru tarasy z przodu i z tyłu domu, małe i te większe, zadaszone i bez dachu, wyłożone płytkami albo drewnem, zabudowane i te całkiem odsłonięte. Tak naprawdę wszystko zależy od nas. Poniżej kilka inspiracji jak może wyglądać to miejsce do wypoczynku. Miłego oglądania!

taras  4 taras 3 taras tarass

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *