Sprawdzone stalowe grzejniki

Planując remont instalacji centralnego ogrzewania mamy świadomość, że jednym z kluczowych elementów będzie wybór odpowiednich grzejników. Ze względu na obszerną ofertę rozmaitego typu grzejników do mieszkania wybór może okazać się nie lada wyzwaniem!

Wybierz rozsądnie!

grzejnik stalowyTo fakt, że sporo inwestorów przy zakupie grzejników kieruje się najpierw cenami. Powodem tego są zazwyczaj po prostu ograniczone fundusze na instalację ogrzewania. Ale czy na pewno warto tutaj na siłę ciąć koszta? Musimy pamiętać, że niska cena grzejników niektórych marek, tzw grzejników hipermarketowych z czegoś się bierze. Być może zastosowano kiepskiej jakości stal, może łączenia są nietrwałe.
Trzeba zaznaczyć, że grzejniki firmy Buderus cieszą się tak dobrą popularnością w dużej mierze ze względu na ich dobry stosunek jakości do ceny. Nie bez powodu produkty te na przestrzeni dziesiątek lat zyskały sobie w Polsce całkiem niezłą opinię.

 

 

 

 

 

Jakość ma sens

Wyprodukowano je z dobrej jakości stali. Co bardzo istotne zastosowano wysokiej jakości lakier , dzięki czemu farba tak łatwo nie odpada przy potencjalnych uderzeniach. I co niezwykle istotne – powłoka lakiernicza jest odporna na wpływ podwyższonej temperatury wody w instalacji. W związku z tym nie zżółknie szybko, nawet, gdy zdarzy ci się czasem zagotować wodę w otwartej instalacji centralnego ogrzewania. Najtańsze grzejniki ze stali bardzo szybko korodują, gdy są zamontowane w pomieszczeniu, w którym jest podwyższona wilgotność powietrza, np. w garażu. Grzejniki stalowe Buderus z uwagi właśnie na wysokiej klasy farbę tak łatwo nie rdzewieją.
Innym zdecydowanym atutem w/w produktów jest wysoka jakość blachy i spawów łączących elementy grzejnika. Dzięki temu grzejnik będziemy bezawaryjnie wykorzystywać przez całe dziesięciolecia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *