Jakie usługi oferuje profesjonalna firma sprzątająca?

Z każdym rokiem przybywa na rynku coraz więcej firm sprzątających, ponieważ jest coraz więcej klientów chętnych na tego typu usługi. Przed dokonaniem wyboru warto zastanowić się jakich usług potrzebujemy, czy będziemy z nich korzystać sporadycznie czy na stałe oraz jaką kwotę możemy poświęcić na usługi sprzątające.

 

Uniprof sprzątanie

Bardzo często zdarza się tak, że firmy dopasowują indywidualnie usługi do potrzeb swoich klientów. Najbardziej rozwinięte firmy mają bardzo szeroki wachlarz usług: od ścierania kurzy, mycia okien po generalnym sprzątaniu po remoncie lub budowie.

Usługi dla osób prywatnych

Osoby prywatne korzystają z usług sprzątających zazwyczaj po budowie domu lub remoncie, a także przed imprezami rodzinnymi lub przed świętami. Według statystyk najczęściej zamawiane usługi to mycie okien, czyszczenie płytek, mycie sanitariów oraz generalne sprzątanie całego mieszkania. Co dziwne, rzadko właściciele mieszkań czy domów proszą o mycie wnętrza szafek. Możliwe, że wynika to z tego, że nie chcą, aby obca osoba zaglądała w ich zakamarki.

Usługi dla firm

Bardzo dużo firm korzysta z usług sprzątających regularnie, szczególnie w dużych miastach. Usługi są proponowane po ocenie wielkości biura i ustaleń z właścicielem jakie ma wymagania. Najczęściej zarząd decyduje się na regularne odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu, sprzątanie łazienek i kuchni. Dodatkowo firmom oferowane są inne usługi: mycie okien, sprzątanie garaży i wiele innych.

sprzątanie myszków
CENTRALA MYSZKÓW
tel. kom. 505 938 640

Zestaw do sprzątania

Zestaw do sprzątania

Zapewne każdy kto ma dylemat czy skorzystać z usług firmy sprzątającej zastanawia się nad ceną. Ceny są bardzo zróżnicowane i zależne są od zakresu usług oraz powierzchni do sprzątania. Najlepiej jest indywidualnie spytać o wycenę i negocjować warunki, szczególnie przy nastawieniu na długą współpracę i pełen pakiet usług.

Jeśli nie masz czasu lub nie lubisz sprzątać to bardzo dobrym wyjściem jest wynajęcie firmy sprzątającej. Przed dokonaniem wyboru zwróćmy uwagę jakich produktów używa dana firma, czy ma ubezpieczenie na powierzone mienie, a także zerknijmy na opinie osób, które już korzystały z jej usług.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *