Portal auto-gratis.pl – do czego może nam się przydać?

glowna

Zdjęcie pochodzi ze strony: http://auto-gratis.pl/

Od pewnego czasu mamy w internecie portal o nazwie: auto-gratis.pl. Stworzono go aby ułatwić nam wyszukiwanie zakładów mechaniki samochodowej i sklepów z auto-częściami Poza tym przydaje się, by znaleźć niezbędne informacje z dziedziny motoryzacji. Korzyści z tej strony internetowej mają także firmy z województwa lubelskiego, sprzedające akcesoria i części samochodowe oraz zakłady mechaniczne, ogłaszające się na portalu. Na stronie znajduje się także dział z aktualnymi wydarzeniami i poradnik z artykułami z dziedziny przepisów drogowych. Ponadto znajdziecie tam porady dotyczących wszystkiego, co jest związane z Waszymi samochodami.

W jaki sposób najlepiej korzystać z portalu auto-gratis.pl? Jest to bardzo proste. Otóż podstrony takie jak: Usługi, Naprawy, Części, Akcesoria, wyposażono w praktyczną wyszukiwarkę, w której można wpisać rodzaj i markę naszego samochodu, temat naprawy, jaka nas interesuje lub rodzaj części i akcesoriów potrzebnych do naszego samochodu. Następnie wpisujemy powiat, na terenie którego chcemy znaleźć potrzebną firmę. Po wpisaniu danych, klikamy „wyszukaj” i portal znajduje adresy interesujących nas firm motoryzacyjnych. Dołączone mapki pozwalają szybko zorientować się, gdzie znajduje się dana firma. Możemy także skorzystać z zakładki „Najbliższe firmy” i znaleźć najbliższy naszej lokalizacji sklep sprzedający części samochodowe lub zakład mechaniczny.

Dodatkowo na tej stronie zamieszczono artykuły z działu aktualności, informujące nas o aktualnych wydarzeniach z województwa lubelskiego i nie tylko. Natomiast artykuły z działu porad, mogą być przydatne, gdy chcemy dowiedzieć się czegoś o nowych przepisach lub znaleźć porady na takie praktyczne tematy jak: Co zrobić w wypadku kolizji z użytkownikiem drogi, nie posiadającym OC lub na co zwrócić uwagę, kupując używany samochód, czy też jaki wpływ na zużycie paliwa ma ciśnienie w oponach.

Portal, co jakiś czas dodaje kolejne firmy oraz nowe artykuły, dlatego możemy być pewni, że informacje na nim zawarte, będą aktualne. Prosta obsługa strony oraz szybkość wyszukiwania potrzebnej nam firmy, to również nieprzeceniona zaleta. Dlatego w razie kłopotów z samochodem lub po prostu w celach informacyjnych, warto skorzystać z tego portalu.

auto-969046_960_720

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *